Në çfarë moshe Dua Lipa dha puthjen e parë?

By

Së fundmi Dua Lipa dha një intervistë shumë interesante – hipur mbi një dem lëvizës, ajo u desh të mbante ekuilibrin dhe të përgjigjej shpejt në pyetje.

Artistja, u përgjgij në 30 pyetjet e “W Magazine”.

Ajo u pyet se kur e kishte dhuruar puthjen e parë, ndërsa u përgjigj pa hezitim duke thënë se ndodhi në moshën 17 vjeçare.

Tash e një kohë, Dua Lipa është duke e shijuar romancën me Anëar Hadid, vëllanë e Bella dhe Gigi Hadid. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm