Një natë romantike me Ronela Hajatin? Duhet ta dërgoni në plazh dhe t’i…

By

Ajo qenka me të vërtetë shumë romantike dhe një takim dashurie me të, paska goxha punë për tu organizuar.

Këngëtarja e famshme Ronela Hajati, u është përgjigjur ndjekësve të saj në Instagram, dhe dikush e pyeti se si do dukej një mbrëmje perfekte në një takim dashurie?

“Plazh, zjarr, alkool dhe muzikë”, është përgjigjur Ronela në këtë pyetje.

Hajati raportohej të ishte në lidhje dashurie me reperin Young Zerka, megjtihatë Prive sipas burimeve pranë çiftit, pati raportuar se dyshja janë ndarë e madje ata nuk ndiqnin as njëri tjetrin në Instagram më. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm