Në Beverly Hills edhe Marina e Geti – shkojnë në Golden Globe e kalojnë afër aktorit super të famshëm

By

Nga pushimet e fundvitit në Las Vegas të Shteteve të Bashkuara, dyshja e famshëm si pëllumba të dashuruar që janë, ia kanë mbathur për në California të SHBA-së.

Ata kanë ndaluar në Beverly Hills, ku të dielën mbrëma u mbajt edhe ceremonia e Golden Globe – ku u ndanë çmimet prestigjioze në kinematografi,

Dhe Getoar Selimi e Marina Vjollca, qëlluan mu në pikë pasi që ata edhe e vizituan vendin ku u zhvillua kjo ceremoni madhështore.

Madje ata ishin fare pranë aktorit të famshëm amerikan Hugh Grant dhe partneres së tij, që po bëheshin gati të hynin në sallën e ceremonisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm