Xhensila vjen me plot ritëm në këngën e re (VIDEO)

By

Xhensila Myrtezaj ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga me plot ritëm quhet ‘Ale Ale’ dhe u punua nga Big Deal Records.

Ky projekt vjen me videoklip në të cilin artistja shfaqet shumë seksi.

Mos e humbisni./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm