Dy personazhe të rinj në sezonin që do të jetë i fundit për “La Casa de Papel”

By

Hiti i Netflix, “La Casa de Papel” duke u rikthyer për një sezonin të fundit. Sezoni i pestë i ardhshëm do të jetë i fundit, EË mund të zbulojë ekskluzivisht, dhe prodhimi do të fillojë të hënën në Danimarkë para se të filmojë në Spanjë dhe Portugali.

Kur i pamë për herë të fundit, ekipi i Profesorit (Álvaro Morte) ishte duke u shpallur luftë autoriteteve gjatë punës së tyre në Bankën e Spanjës, ndërsa ai u zbulua nga Alicia Sierra (Najëa Nimri), inspektori që po e ndiqte.

Vjedhja filloi duke shpëtuar Rion (Miguel Herrán), por kjo u kushtoi atyre anëtarit të dashur të ekipit Nairobi (Alba Flores). Shfaqja do të hyjë në territor të paeksploruar kur të kthehet, duke shkuar përtej goditjes për të hakmarrë vdekjen e saj.

Money Heist

Profesori dhe ekipi i tij do të kenë disa fytyra të reja në sezonin e ardhshëm. Aktorët Miguel Ángel Silvestre (lart), të njohur për interpretimin e Lito Sense8, dhe Patrick Criado (poshtë) po bashkohen në kastin e serialit. /Prive.al

Money Heist

Artikuj të ngjashëm