Ndocaj kundër LGBT-së (Video)

By

Emri i tij është mjaft aktual jo aq për politikë sa e gjen veten veten tek gazetat rozë. Stili i tij i veçantë në dukje bën që ai të identifikohet edhe si deputeti ‘kauboj’.

Prive sot sjell një intervistë me Eduart Ndocaj, fenomenin më të ri të politikës më kuvendin e Shqipërisë.

Ndocaj la Italinë për tu kthyer në Lezhë e të inkuadrohet në partitë shqiptare.

Por përtej karrierës politike në Prive, Ndocaj u pyet për qëndrimin e tij ndaj LGBT që u shpreh se është kundër këtij komuniteti dhe është pro konceptit të familjes tradicionale.

 

 

 

Artikuj të ngjashëm