Lajme të reja nga Leonora Jakupi (VIDEO)

By

Pas këngës me titull “A m’ke harru”, Leonora Jakupi ka përgatitur edhe një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja sërish po sjellë një baladë.

Leonora ka punuar me të njëjtit njerëz për këtë këngë, Irkenc Hykën dhe Endrit Mumajesin – Muma, të cilët u përkujdesën për projektin e fundit.

Të gjitha detajet e tjera ua tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm