Blero vetë i treti i këndon Dubait

By

Me një ditë vonesë shkaku i problemeve teknike, Blero ka publikuar këngën e re.

‘Dubai’ titullohet ky projekt bashkë me Gadaf Dernjanin dhe Landi Rokon.

Ndiqeni të plotë në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm