Landi nervozohet keq në mediat pas raportimeve për lidhje me Sonin!

By

Këngëtarja Soni Malaj, në një intervistë për Prive, dy javë më parë bëri të qartë shumëçka në lidhje me jetën private.

Ajo pranoi se në një formë ende nuk është këndellur nga divorci me Mirkon dhe kësisoj dashuria momentalisht nuk është në radar të saj.

Por kjo nuk i ndaloi disa media që sot të aludojnë për një lidhje të mundshme të saj me Landin e WSF, marrë shkas nga afërsia e tyre në spektaklin ‘Në një javë’.

Reagimi i tij i ashpër nuk mungoi duke i krahasuar mediat rozë me jashtëqitje dhe në këtë fakt ai e jep përgjigjjen për faktin se nuk është pjesë e tyre.

Mes të tjerash, Landi i referohet mediave si joprofesionalë  dhe të pashpirta. Ky postim është shpërndarë edhe nga Soni. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm