Muharrem Ahmeti është në gjendje të rëndë shëndetësore (FOTO)

By

Këngëtari i njohur, Muharrem Ahmeti, është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Lajmin e ka bërë të ditur violinist Kristian Xhaferaj përmes një postimi në Facebook, ku edhe ka postuar një fotografi me artistin.

“Pershendetje te gjithve Shok koleg te vllait ton Muharrem ahmeti esht e pamundur ti pergjigjem cdo njeriut prej jush kam mbi 700 telefonata
vertet ka kaluar nje gjendje te rend Shendetsore por esht GJaLL i lutem te gjithve Atyre shok qe postojn (Fake info) gjera jo te verteta ti fshin Sepse nuk jan te verteta
Vllai jon ka nevoj per lutjet tona qe gjendja e tij te behet me mir Me respekt Kristi”, ka shkruar ai.

Nuk dihet ende se për çfarë bëhet fjalë dhe pse gjendja e Ahmetit është rënduar, megjithatë i urojmë shërim të shpejtë këngëtarit./Prive.al

Image may contain: 2 people, people smiling, people sitting and closeup

Artikuj të ngjashëm