Kjo është ‘Babyboo’ e Gjestit!

By

Gjesti është rikthyer me projektin e ri muzikor.

“Babyboo” është kënga që riktheu Gjestin, e cila u shkrua nga ai dhe u xhirua nga XL Films.

Më poshtë e keni të plotë! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm