Publikohet ‘Jena pa’ nga Mc Kresha dhe Offchestra

By

Ka disa javë që kanë përfunduar xhirimet, teksa lançimi është vendosur të bëhet sot.

Është fjala për grupin Offchestra të cilët kanë publikuar ‘Jena pa’ në bashkëpunim me Kreshën.

Teksti është shkruar nga artistët me muzikë të Faruk Banjska.

Videoklipi i ‘Jena pa’ është realizuar nga Imagine Films./Prive.al

Artikuj të ngjashëm