Çifti i sapomartuar Justin dhe Hailey Bieber bëjnë publike unazat e tyre

By

Ju e dini se  kur përfshihen dy unaza të reja atëherë është zyrtare!

Deri tani, bota është mirë e vetëdijshme për faktin se modelja Hailey Bieber dhe këngëtari Justin Bieber thanë “Pranoj” të hënën në mbrëmje në Palmetto Bluff në Karolinën e Jugut. Një ditë më vonë, Justin hyri në Instagram për të treguar e tij,unazat e reja të Tiffany për çiftet në fotot e stilit photobooth nga nata e tyre e dasmës.

Unaza e fejesës ovale e Hailey, e cila është nga argjendarët e Nju Jorkut Soloë & Co. dhe e punuar me diamantë  midis 6 dhe 8 karatësh, tani është e bashkuar nga një unazë e Tiffany Soleste dhe një unazë Tiffany Soleste V, të dyja në 18 karat dhe të veshur me diamante .

Ndërkohë, Justin tregoi rrethin e tij klasik, me gjerësi 4,5 mm Tiffany, me 18 ari karat, duke theksuar gjithashtu orën e re të Audemars Piguet që i dhuroi vetes si dhuratë martese.

Burimi: Vogue.com

Artikuj të ngjashëm