“Shyqyr që jon dasmat” për këngëtaret e muzikës popullore.(VIDEO)

By

Nazife Bunjaku,Vjollca Selimi dhe Viloleta Kajtazi janë disa nga emrat e estradës për të cilat duket të mos ketë rëndësi edhe aq fakti që nuk janë pjesë e showbizit, kjo për faktin që emrat e tyre nuk është se përfolen nëpër portale apo emisione relevante.

Pavarësisht faktit që nuk janë aq të pranishme në mbrëmje muzikore,ato në një intervistë të përbashkët, tregojnë që ahengjet familjare janë ato nga të cilat jetojnë këngëtaret e muzikës popullore të cilat nuk është se kanë pak bagazh artistik  prapa.

Poshtë gjeni intervistën e plotë të këngëtareve  të lartëpermendura për emisionin Prive./PRIVE.A

 

Artikuj të ngjashëm