Adrian Gaxha nis xhirimet e klipit të ri! (Foto)

By

Knëgëtari Adrian Gaxha dje mbushi median rozë për shkak të aksidentit që ka bërë me makinë. Pavarësisht asaj artisti nuk ka menduar të pushoj.

Gaxha në llogarinë e tij në instagram ka publikuar një fotografi ku shihet skena e klipit të ri të fundit.

Ky projekt në versionin audio ka përfunduar teksa gjatë javës ai ka xhiruar dhe videoklipin./Prive.al

https://instagram.com/p/3TH0a0wZHr

Artikuj të ngjashëm