Besiana Behluli si asnjëherë më parë flet për karrierën, familjen dhe njohjen me burrin

By

Besiana Behluli, vajza e këngëtares së njohur Shkurte Fejza ishte e ftuar këtë javë në Prive ku si asnjëherë më parë foli për karrierën, familjen dhe për burrin.

Ajo ndau gjithashtu pak nga jeta private, njohja me burrin, jeta bashkëshortore e shumë të tjera.

Ndiqni intervistën e saj në materialin e mëposhtëm. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm