Mozzik tregon se si përmbyllet një vit i suksesshëm!

By

“Hej Daddy” do të jetë fraza që do të na shoqërojë për gjatë pas lansimit të këngës së re të Mozzik.

Artitsti publikoi edhe këngën e fundit për këtë vit. Fansat e adhuruan që në dëgjim të parë dhe kështu Mozzik na tregoi se si përmbyllet një vit i suksesshëm.

“Daddy” është shoqëruar edhe me videoklip dhe të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm