Çka i mbeti borxh Vjosa Osmani bashkëshortit? (VIDEO)

By

Në sezonin e ri të emisionit Prive, keni pasur mundësi të ndiqni Kryeparlamentaren Vjosa Osmani, në rubrikën e re ‘5 datat’.

Çfarë i ka borxh bashkëshortit, a ka plane të zgjerojë familjen e saj dhe shumë gjëra të tjera interesante rreth jetës së saj private.

Të gjitha i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm