Nora Istrefi , Soni dhe Lori Hoxha në të njëjtën veshje – ja sa kushtojnë rrobat e famshme ?

By

Nuk ndodh rrallë që dy vajza të famshme, të bëjnë “xing” me veshjet.

Ndoshta për shkak të modës së fundit e ndoshta për shkak se kanë shije të përafërta, ndodh shpesh që t’i shohim në të njëjtët fustane e të njëjtat këpucë.

Kjo u ndodhi edhe dy këngëtareve të famshme shqiptare, që pozuan me të njëjtën veshje. Bëhet fjalë për Nora Istrefin dhe Sonin.

Këmishën dhe fundin markës House of CB, e kishte zgjedhur ta vishte edhe blogerja Lori Hoxha në një nga imazhet e saja të publikuara në Instagram.

Ndërsa faqja shqiptare What They Wearing, ka zbuluar edhe çmimet e veshjeve që së fundmi ua pamë tri të famshmeve me shumë klas.

View this post on Instagram

ok ok one more @houseofcb #ad

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Këmisha është e modelit “Roxanne Purple Metallic” e kushton 91 euro kurse fundi i modelit “Shahja Purple Metallic Draped” kushton 79 euro.

Përndryshe në këtë markë vishen edhe yjet e famshme si motrat Kardashian e Bebe Rexha.

https://www.instagram.com/p/Bq7NgPGnBpA/

Artikuj të ngjashëm