Ronela Hajati rrëfen sekretin e formave, s’është dieta e as palestra!

By

Vajzat mund të bëhen gjithë sy e veshë për hilet që Ronela Hajati përdor në klipet e saj dhe koncertet, për tu dukur në formë siç duket zakonisht.

Këngëtarja që njihet për linja të bëshme trupore apo “curvy” siç është fjala në anglisht për një fizik si të Ronelës, ka zbuluar se çfarë bën që të duket gjithnjë bukur.

Dhe nuk janë dietat e as orët e tëra në palestër.

Në emisionin “Kush vjen për drekë”, në televizionin Klan, Ronela en ka pranuar se kohëve të fundit ka shtuar në peshë, por ka një truk që e ka zbuluar e që e bën të duket bukur.

“Unë vesh nga dy palë geta, sepse të mbledhin dhe trupi duket perfekt. Beyonce vesh 4 palë!”-rrëfeu Hajati, shkruan Xing.al. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm