Mozzik nuk njihet në fotografinë e fundit

By

Mozzik sapo na tregoi pamjen e tij të re.

Reperi i cili tash e sa kohë jeton në Zvicër pranë gruas së tij Loredanës dhe tashmë vajzës së tyre Hanës, ka bërë një ndryshim në flokët e tij.

Artisti vendosi të bëhej bjond platinum dhe këtë e dëshmoi përmes një fotografie të postuar në Instastory.

Nuk dihet nëse Mozzik e realizoi këtë pamje për ndonjë klip muzikor apo thjesht për të ndryshuar pak, megjithatë ai zor se njihet sidomos kur para ka telefonin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm