Butrint Imeri ft Elinel: Zbulohet data e lansimit të projektit

By

Dyshja tash e një kohë kanë paralajmëruar projektin i cili do t’i sjellë në bashkëpunim ata për herë të pare.

Prive ishte prezent edhe në xhirimet e videoklipit nga ku morri edhe një intervistë nga nga dyshja të cilët dhanë detaje më të mëdha mbi projektin.

Njëri nga lokacionet e videoklipit do të jetë një nga mobileritë e kryeqytetit teksa titulli i këngës është “Papa” dhe është sinonim i “ByeBye”.

Muzika është punuar nga Cricket Beats ndërsa për tekstin është përkujdesur vetë reperi.

E nëse gjithçka shkon sipas planit kënga do të publikohet në Youtube sot më ora 18:00. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm