Ditëlindje pas ditëlindje, Zaimina Vasjari si rrallë herë prezanton burrin dhe uron ditëlindjen!

By

Ditë më parë, ishte vet vajza e ditëlindjes ndërsa tani në familjen e tyre ka sërish festë.

Këngëtarja e famshme Zaimina Vasjari, ka treguar përmes një fotografie me bashkëshortin se edhe ai po e feston ditën e tij të lindjes.

Në një plazh ekzotik, këngëtarja si rrallë herë e ka prezantuar partnerin e saj me të cilin ka edhe një vajzë, Khloen.

Vasjari që erdhi në formë shumë shpejt pas lindjes, po duket si një sirenë në rroba banje të zeza dhe shumë e lumtur krah burrit të saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm