Miriam Cani ndan foton e rrallë me Albanin

By

Çifti i famshëm shumë i dashur Miriam Cani dhe Alban Skënderaj ka vite që janë bashkë dhe tani gëzojnë jetën me dy fëmijë.

Dyshja nuk ndajnë shumë nga jeta e tyre personale për publikun, por nganjëherë ata publikojnë disa nga momentet e tyre më të bukura.

Gjatë ditës së sotme, Miriami ndau një fotografi të papublikuar më parë ku shihet krah Albanit e cila është shkrepur 13 vjet më parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm