Cila është historia më e keqe e dashurisë për Edona Reshitajn ?!

By

Aktorja Edona Reshitaj ishte sonte përballë pyetjeve të Liberta Spahiut në rubrikën Kutia të emisionit NIN në Klan Kosova.

Ajo deklaroi se në asnjë moment nuk do të përdorte një video komprementuese për t’a diskredituar armikun teksa mungesën e dyfytyrësisë e vlerësoi si atributin më të mirë të saj.

Edona, tregoi edhe se a beson në seks pa dashuri dhe a hyn në grupin e personave që kryejnë marrëdhënie në errësirë.

Përgjigjjet e plota të aktores, përfshirë edhe në pyetjet që lidhen me dashurinë, storjen më të keqe e tjera mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm