Mozzik flet për herë të pas arrestimit të Loredanës (FOTO)

By

Loredana dhe Mozzik kanë arritur në Kosovë para pak çastesh.

Ashtu siç raportoi Prive, çifti erdhi në Prishtinë për të xhiruar një videoklip.

Për herë të parë, Mozzik ka folur para kamerave duke thënë se shumë shpejtë do të flasin avokatët lidhur me arrestimin e Loredanës, për vjedhjen në mënyrë mashtruese, 700 mijë franga një çiftit zviceran.

Prive do t’ju mbajë të informuar.

Artikuj të ngjashëm