Getinjo reagon sërish pas rastit të Loredanës: Bravo, na keni godit fort…

By

Getinjo, vëllai i Mozzikut e kunati i Loredanës, ka reaguar sërish pas rastit të fundit që ka ndodhur me rep-artisten shqiptare.

Teksa Loredana po vazhdon të hetohet për mashtrim dhe vjedhje të 700 mijë eurove nga një çift zviceran, Getinjo ka thënë se askush s’do të arrijë t’i shkatërrojë ata edhe pse kanë marrë shumë fyerje.

Loredana dhe Mozzik kanë bllokuar të gjitha komentet në Instagram pasi arrestimit të saj, mirëpo dyshja pak orë më parë janë parë në një aeroport në Zvicër.

Ata po vijnë në Kosovë për të xhiruar një videoklip.

Qëndroni me Prive për të gjitha lajmet e fundit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm