A e keni njohur babën e Florianit? Kështu e uron ai në ditëlindjen e tij (FOTO)

By

Artistë të shumtë sot uruan prindërit e tyre me rastin e ditëlindjes së tyre.

Paska qenë kjo dita e përbashkët e lindjës së shumë baballarëve dhe artistëve të estrades sonë.

Edhe Florian Beqiri ka zgjedhur llogarinë e tij në instagram për ta uruar babin e saj me raastin e ditëlindjes së tij.

“Urime Ditëlindja Babi t’uroj Tona t’mirat n’jetë, Ishallah Edhe 100, t’du ma s’shumti  n’botë” shprehet ai krahas një imazhi ku shihet duke i dhuruar shumë dashuri prindit të tij./PRIVE.AL/

fd4f59812250fa8ca0da07f7fc3c5064aae9266b4c9a9d45a6991dc41318b144_full

Artikuj të ngjashëm