Motori i suksesit të Bleona Qeretit, këngëtarja rrëfen sekretin e saj

By

E bukur, e famshme dhe njëra ndër gratë që të gjithë e njohin.

Është Bleona Qereti, vajza nga Tirana që ia doli të jetë e famshme edhe në Shtetet e Bashkuara dhe shpesh të përflitet për mënyrën se si duket.

Na Amerika në Prive të Klan Kosovës, këngëtarja është bërë pjesë e rubrikës më të re në emisionin numër një të shoubizit: Përfundoje fjalinë!

Bleona ka përfunduar fjalitë e përzgjedhura nga Prive, dhe nga aty kuptuam edhe ne diçkaa.

“Unë punoj më së miri kur…”, ishte fjalia që ajo duhej t’i vinte pikën.

Dhe Bleona zgjodhi të thoshte se ajo punon më së miri kur ka konkurrencë, duke e bërë me dije se prapa suksesit të saj fshihet edhe frika se mos dikush i zë vendin! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm