Dyshja e famshme të lidhur që një vit dhe s’e paskemi ditur?

By

Para dy ditësh edhe e bënë publike lidhjen e tyre.

Moderatorja shqiptare e publikoi një fotografi krah të dashurit të saj, duke lënë të nënkuptohet se ata janë të dashuruar dhe bashkë.

Klea Huta dhe Elgit Doda më në fund e zyrtarizuan lidhjen me një foto plot dashuri të tyren të cilën e postuan në Instagram duke thyer rrjetin

Thashethemet për ta filluan në muajin korrik, por mesa duket dyshja kanë më shumë kohë bashkë.

Këtë e ka zbuluar këngëtarja Rezarta Shkurta e cila e ftuar në “Pasdite në Top Channel”, e zbuloi se Klea dhe Elgiti kanë 1 vit të lidhur, shkruan Xing.al.

E pyetur nga moderatorja Jonida Shehu nëse e ka uruar Elgitin, Rezarta u përgjigj: “E kam uruar që para një viti kur e mora vesh”.

Artikuj të ngjashëm