Era Istrefi shfaqet gjysmë lakuriq (FOTO)

By

Këngëtarja Era Istrefi, është shfaqur gjysmë lakuriq nga një dhomë e veshjeve.

Ajo bëri një video dhe e postoi në instastory ku shihet lakuriq në pjesën e sipërme ndërsa poshtë ka të veshur një palë pantallona ngjyrë rozë të çelët.

Era aktualisht nuk gjendet në Kosovë. Ajo po merret vazhdimisht me projekte të reja të cilat pritet të publikohen shumë shpejtë.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit është ‘Oh God’ në bashkëpunim me Koshens./Prive.al

Artikuj të ngjashëm