Mos humbisni episodin e fundit të serialit “Andi & Gresa”

By

Gjatë natës së sotme të spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material interesant kushtuar Andit dhe Gresës, e që Vokshi e Hamiti e quajtën “serial”.

Kësisoj, dyshja janë parë në momente të ndryshme, sa të ëmbla, aq edhe sensitive në situata të ndryshme gjatë javës.

Për më shumë detaje, ndiqni videon e episodit të fundit të “serialit” Andi dhe Gresa, në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm