“Qe 3 ditë s’kam ngrënë bukë për shkak të ofendimit tënd”, vazhdon debati Stresi-Artani

By

Debati mes dy banorëve të shtëpisë Big Brother VIP Kosova, Stresit dhe Artanit ka vazhduar edhe më tej.

Stresi është shprehur se është prekur nga Artani, sepse siç tha ai i ka thënë se s’ka nder, përcjell Klankosova.tv.

“Kam tre ditë që kam ndërruar krevat dhe s’kam ngrënë as bukë për fjalën ‘s’ki nder’”, është shprehur Stresi.

Artikuj të ngjashëm