Ganja lë shtëpinë e Big Brother VIP Kosova

By

Sonte është hapur një televotim për banorin më pak të preferuar të publikut.

Publiku ka votuar dhe banorja që la shtëpinë sonte, si më pak e preferuara e publikut është Ganja. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm