Fejohet artisti i njohur (FOTO)

By

Jonah Hill po martohet!

Aktori dhe regjisori 35 vjeçar është fejuar me të dashurën e tij Gianna Santos, raporton Page Six.

Jonah dhe 30 vjeçarja raportohet se u lidhën në fillim të verës së kaluar. Herën e parë që ata u panë bashkë ishte muaji gusht gjatë një shëtitjeje në New York.

Jonah dhe Gianna u fotografuan të hënën në mëngjes por kësaj të fundit nuk iu pa asnjë unazë fejese meqenëse dorën e mbante në xhep.

Bright colors: His fashion guru girlfriend brought some color to the cloudy day in a bright blue jumpsuit and a tan jacket

Artikuj të ngjashëm