Morena Taraku sapo konfirmoi lidhjen e re

By

Me sa duket Morena Taraku ka nisur një lidhje të re.

Lajmi u konfirmua në një mënyrë nga vet ajo pasi bëri një instastory i cili tregoi se ajo është në kërkim të një dhurate të shtrenjtë për ditën e Shën Valentinit.

“Ku 14 shkurt po vjen, dhe unë jam si…”, ka shkruar Morena duke ia bashkëngjitur edhe disa emoji duke qeshur.

Nëse nuk e dini, Morena vitin e kaluar ishte në ballinat e mediave rozë për shkak të lidhjes së saj me miliarderin iranian Sasha Sobhani, e cila nuk zgjati shumë.

Ajo i dha fund marrëdhënies me të duke pretenduar se ishte gay./Prive.al

Artikuj të ngjashëm