Merita Spahiu feston ditëlindjen, kështu e uron Egzona vjehrrën (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen njëra prej këngëtarëve më të njohura të muzikës popullore, Merita Spahiu.

Urimi i parë publik, asaj i erdhi nga nusja Egzona, e cila postoi një fotografi me të në rrjetin social Instagram.

“Urime Ditelindjen Mami edhe 100 tjera me shendet, lumturi prane nesh”, ka shkruar Egzona, duke etiketuar edhe Meritën.

Nëse ju ka humbur, Egzona para pak ditësh, është bërë sërish nënë pasi solli në jetë binjakë, një djalë dhe një vajzë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm