Të famshmit urojnë 28 Nëntorin

By

Me rastin e festës së 28 Nëntorit – Flamurit Kombëtar, të famshmit vërshuan me urime në rrjete sociale.

Robert Berisha, Lorik Cana, Greta Koçi, Milot Rashica, Nora Istrefi, Skerdi Ago, Nexhat Osmani, Bes Kallaku, Poni, Rozana Radi dhe shumë e shumë të tjerë, uruan me fjalët më të mira festën e flamurit.

Fjalët e tyre ishin të ndryshme, mirëpo secili urim simbolizonte një komb.

Gëzuar edhe nga stafi i PRIVE.AL.

https://www.instagram.com/p/Bqt9vASg_eu/

https://www.instagram.com/p/Bqt7oAxHF22/

https://www.instagram.com/p/Bqt44VhFrw9/

https://www.instagram.com/p/Bqt29BFgeay/

https://www.instagram.com/p/Bqt22v_AmzV/

 

Artikuj të ngjashëm