Çfarë po ndodh?! Genci i kthen indirekt ‘diss-in’ Enit? (FOTO)

By

Relacioni mes Genc Prelvukajt dhe Eni Koçit u vu sot në vëmendje.

Çifti i ri që se ka pranuar akoma lidhjen u tha se mund të jenë ndarë.

Shkas u bënë disa postime të Eni Kocit.

Në të parin, këngëtarja fliste se një dashuri duhet ujitur çdo ditë kurse më vonë gjatë ditës në një foto u shpreh: ‘Tani jemi dy të huaj me kujtime të njejta’.

Tani jemi dy te huaj me kujtime te njejta…

A post shared by Enny☆ (@enikociiii) on

E një dedikim indirekt para pak minutash ia ka bërë edhe vetë Genci në foto ku shprehet: ‘Ti e vrave dashnine e ma le armen ne dore’.

Ti e vrave dashnine e ma le armen ne dore….

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

Fotoja është pëlqyer nga motra e Enit, Greta duke ngjallur dyshime se në fakt s’bëhet fjalë për ndarje por thjesht për ca postime që mund të keqinterpretohen, mjaftueshëm sa për të bërë xhiro në portale.

Mbetet të kuptohet gjatë ditëve në vijim se çfarë realisht po ndodh me dyshen. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm