Morena nuk njihet në foton e fundit

By

Morena Taraku ka ndryshuar tërësisht pamje.

Ajo postoi një fotografi të re në instastory duke na treguar se është bërë bjonde me flokë të shkurtë.

Kjo nuk është hera e parë që Morena ndryshon pamje.

Ajo edhe më parë ndryshoi stilin dhe ngjyrat e flokëve por kësaj radhe vështrë njihet.

Si ju duket, a po ju pëlqen?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm