Liam Payne flet pas kritikave për moshën e partneres

By

Liam Payne ka reaguar pas pretendimeve se e dashura e tij Maya Henry ishte vetëm 17 vjeç kur filluan së pari të takohen.

Ka pasur spekulime mbi moshën e vërtetë të modeles e cila është thënë të jetë edhe 18 dhe 19 vjeç, njofton Klan Kosova.

 

 

Ish-këngëtari i One Direction, 26 vjeç, foli pasi në Twitter pretendohej se çifti filloi të takohej kur Maya ishte 17 vjeç dhe se ajo është akoma në shkollë të mesme.

Liam reagoi shpejtë dhe këmbënguli se ishte e pavërtetë, duke shkruar: ’19 mos besoni gjithçka që lexoni në internet’.

Një pjesë e konfuzionit thuhet se ka ardhur nga babai i Mayas duke i hedhur asaj një festë të lezetshme me vlerë 6 milionë dollarë për të festuar pesëmbëdhjetën e saj në 2016.

Kjo do ta bënte 18 vjeçare atë tani.

Artikuj të ngjashëm