Blero sqaron ‘zënkën’ me Labin dhe Getinjon (VIDEO)

By

Blero ka treguar anën e tij të ‘zënkës’ që ndodhi javë më parë në rrjete sociale me Labinot Tahirin e më pas duke përfshirë edhe Getinjon.

Gjithçka kishte të bënte me këngën që dikur këta tre artistë e sollën në versionin audio.

Në një intervistë dhënë për emisionin NIN në Klan Kosova, Blero sqaroi çfarë ndodhi.

Për të dëgjuar çfarë tha ai dhe shumë më tepër, klikoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm