Fjolla Morina publikon ultrazërin e bebes.

By

Këngëtarja Fjolla Morina në llogarinë e saj në instagram ka publikuar fotografinë e parë të vajzës së dytë.

Bëhet fjalë për një ultrazë të cilin e ka bërë sot Fjolla dhe atë e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Përpos kësaj të shtunën në Prive, këngëtarja ka folur për vajzën e saj të dytë madje ajo është shprehur se si alternativë për momentin për emër është Amelia.

Shumë shpejt Morina vjen me një videoklip të nxehtë./Prive.al

fjolla

Artikuj të ngjashëm