Nora Istrefi thekson arsyet që do e çonin drejt divorcit me Robertin! (VIDEO)

By

Drejt divorcit me bashkëshortin do e qonte diçka që mes çiftesh, është “E PAFALSHME” shpesh herë.

Si një grua krenare që është, në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova, në një intervistë me Alaudin Hamitin, Nora Istrefi iu është përgjigjur pyetjeve sfiduese, duke refuzuar të hajë ushqimet e shpifura në këmbim të përgjigjeve të sinqerta.

Këngëtarja në rubrikën “Haje ose Thuaje”, është përgjigjur në pyetjen se çka do e ndante nga Roberti, dhe ajo është specifike: TRADHTIA. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm