Morena e martoi vëllain, por ka dy fjalë për kunatën (FOTO)

By

Ditë më parë ajo kishte një dasmë në familje. Këngëtarja dhe modelja kosovare Morena Taraku, e martoi vëllaun e saj.

Në një ambient elegant me shumë shije, ky aheng i familjes Taraku nuk iu ngjante dasmave të zakonshme shqiptare.

Nusja nuk kishte një vello gjigante e as duvak të vënë në kokë, e dhëndri nuk ishte veshur me të zeza.

Pas ndejës, Morena ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi të kunatës së saj, të cilës i referohet me epitetin Princeshë.

“Princesha Taraku”, ka shkruar këngëtarja, që tregon se dyshja kanë një raport të mirë në mes vete. /Prive.al

Taraku’s Princess ? R&P

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Artikuj të ngjashëm