Që sa janë bashkë Seldi dhe Mimoza?!

By

Për tash e disa javë janë bërë një prej çifteve më të përfolura në estradën shqiptare.

Përkundër disa thashethemeve të mëhershme, lajmi për lidhjen e Mimoza Shkodrës dhe Seldi Qalliut erdhi si rrufe në qiell të pastër.

Por për sa kohë janë bashkë këngëtarët që tashmë kanë zyrtarizuar lidhjen dhe po shfaqen të pandarë nga njëri tjetri?

Nga burime pranë Seldit dhe Mimozës, thuhet se tashmë romanca ka kaluar gjashtë mujorin e parë, shumica dërmuese e të cilës shkoi larg vëmendjes së publikut.

Urimi më i mirë për çiftin – iu shkoftë gjithmonë kështu si tani! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm