Këto janë modelet më të bukura shqiptare (FOTO)

By

Duken sikur të ishin të vizatuara. Janë të veçanta deri në pikën e fundit dhe shumë elegante.

Disa prej tyre kanë arritur edhe të shfaqen në kopertinat e revistave më prestigjioze të modës në botë, e disa të tjera kanë edhe linja të veta veshjesh.

Me konstrukt të përkryer fizik, gjithnjë në formë dhe fytyra me tiparet më unike që mund të shohësh, këto janë disa nga modelet më të bukura shqiptare:

Emina Çunmulaj

Cover of the Day #covergirl

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Mask Off ? #covergirl

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

 

Angela Martini

?

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Wild thoughts ?

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Adrola Dushi

Loving my new hair color @ryanpearl23

A post shared by Adrola Dushi (@adroladushi) on

Photo by @renuarlocaj Make up @enilenahair_makeup

A post shared by Adrola Dushi (@adroladushi) on

Marigona Dragusha

Xhesika Berberi

Blondie ? @ryanpearl23

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

Artikuj të ngjashëm