Skerdi ka një falënderim për fansat dhe ja pse!

By

Skerdi pati një falënderim për të gjithë fansat sot.

Artisti bëri një video të cilën e publikoi në instastory, me anë të cilës falënderoi të gjithë ata që e kanë mbështetur sidomos pas këngës ‘Si Bugatti’ me Gjikon, e cila ka arritur 10 milionë klikime në youtube për shumë pak kohë.

Projekti i xhiruar në Gjermani theu shikueshmëri në këtë kanal dhe u bë njëra ndër hitet më të mëdha të kësaj vere.

Përveç kësaj, Skerdi çdo ditë poston video të dërguara nga fansat.

Artikuj të ngjashëm