Miss Universe Albania mohon lidhjen me Noizyn!

By

Emri i reperit Noizy ka qarkulluar sërish në shtypin rozë për një lidhje të re me Miss Universe Albania 2015, Kristin Prengaj.

Lajmi mori jehonë mediatike pas një fotografi ku shihen dyshja e të cilët e postooi Kristin në llogarnë e saj në instagram.

 “Me të kam shoqëri shumë të mirë, por asgjë më shumë se kaq. Përfshirja ime në grupin OTR ndodhi gjatë zhvillimit të festivalit “Top Fest 12”  dhe më pas teksa unë isha pjesë e klipit të Çiljetës dhe Noizy-t ‘Gangsta Love’”– ka deklaruar Prengaj për Revistën Who.

Ndërkaq kjo nuk është hera e parë që Noizy përflitet për lidhje por që ka kohë që në medie nuk ka deklaruar asgjë sa i përket statusit të tij.

Artikuj të ngjashëm