Si duket në javën e 30-të të shtatëzanisë, Emina?! (Foto)

By

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj aktualisht është në fazën më të lumtur të jetës. Pas martesës që mori dhenë në shtypin shqiptar për momentin Emina po shijon shtatëzaninë.

Ishte Prive ajo që kumtoi lajmin se Çunmulaj është shtatëzënë e teksa ditë më vonë e konfirmoi edhe vetë modelja.

Sot ajo është në javën e 30-të të shtatëzanisë dhe ka publikuar një fotografi të bërë para pak dite ku shihet në bikini.

Ndër të tjerash Emina ka shkruar që po e dashuron pjesën e të qenurit shtatëzënë.

Emina

Artikuj të ngjashëm